Braškių nauda

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Daugelis braškes vertina kaip skanias aromatingas uogas ir net nepagalvoja kokia dar nauda gaunama valgant šias uogas. O juk braškės gerina mūsų sveikatą ir pasitarnauja kaip grožio priemonė.
Nepraleiskite progos ir braškėmis mėgaukitės kasdien jų sezono metu.
Braškėse daugybė antioksidantų, kurie padeda kovoti su laisvųjų radikalų poveikiu, tad valgydami braškes mes sulėtinsime senėjimo procesus. Kitaip sakant, atjaunėsime. Taip pat braškės padės mums puikuotis gražia šypsena. Braškės balina dantis. Jų sudėtyje esantis didelis kiekis C vitamino suardo dantų apnašas, ir dėl to dantys tampa baltesni. Be to braškės puiki odos priežiūros priemonė, jos padeda efektyviai kovoti su spuogais ir inkštirais bei strazdanomis iškilusiomis po saulės vonių.
Braškėse esančios rūgštys reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje, o vitaminas C stiprina kraujagyslių sieneles, todėl valgydami braškes mes sumažiname riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Braškės pasižymi uždegimus slopinančių poveikiu, tad braškes vartokite ir norėdami numalšinti alergijos simptomus – slogą, dilgėlinę, akių ašarojimą. Taip pat braškės sušvelnins astmos simptomus. Valgydami braškes padėsite savo akims išlikti sveikoms, sumažinsite maišelius po akimis. Nėščiosioms itin naudingos braškės dėl savo vitaminų ir mineralinių medžiagų gausos. O svarbiausia - Braškės padeda organizmui gaminti džiaugsmo hormonus.
Tad valgydami braškes jausimės laimingi, spinduliuosime jaunatviškumu, puikuosimės dailia oda, žavinga šypsena, gera nuotaika ir puikia sveikata! Vieni pliusai braškių naudai!

©Kopijuoti Draudžiama 2024 | www.braskiuuogos.lt